SFP-GZX/LC-110E

1000Base-EZX Singlemode SFP (110km)

Pro zobrazení cen se prosím přihlaste.

Číslo zboží: GAX0004267 Produktové číslo: SFP-GZX/LC-110E Kategorie: Výrobce: Advantech
Poptat produkt
SFP Transceiver Module

Vlastnosti:
  • Industry standard small form pluggable (SFP) package
  • Hot Pluggable
  • Duplex LC connector
  • Full duplex speeds support
  • TTL signal detect indicator
  • 3.3 VDC power supply
  • Industry leading EMI performance for high port density
  • Class 1 laser product complies with EN 60825-1
  • RoHS compliant
Hmotnost 0.1 kg
Rozměry 110 × 65 × 25 mm
Výrobce

Advantech

Gigabit Ethernet

Ano

Rozšířená provozní teplota

Ne

Zpět nahoru