Nastavení
cookies
Novinka

SFP-GSX/LCI-AE

1000Base-SX Multi mode SFP module w/ Wide Temp

Pro zobrazení cen se prosím přihlaste.

- +
Porovnat
Číslo zboží: GA55512220 Produktové číslo: SFP-GSX/LCI-AEKategorie: Výrobce: Advantech
Poptat produkt
1000Base-SX Multi mode SFP module w/ Wide Temp
Hmotnost0,1 kg
Rozměry110 × 65 × 25 mm
Výrobce

Advantech

Gigabit Ethernet

Ano

Rozšířená provozní teplota

Ano

Zpět nahoru